Більше 200 кам'янецьких студентів завершують військовий вишкіл

Випускники кафедри військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка проходять випробування полігоном
Depo.
29 липня 2016 08:32
ФОТО: depo.ua
Більше 200 кам
Більше 200 кам'янецьких студентів завершують військовий вишкіл

Майбутні офіцери запасу з Кам'янецького НУ ім.Огієнка завершують польовий навчальний збір, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-офіцера ЗСУ Андрія Агєєва.

Вишкіл юнаки та дівчата проходять на навчально-матеріальній базі окремої інженерної бригади.

Більше 200 кам'янецьких студентів завершують військовий вишкіл - фото 1

"Вперше за останні чотири роки заключний навчальний збір з майбутніми офіцерами проводився на полігоні, - підкреслює начальник кафедри військової підготовки полковник Євген Брижатий. - Проживали студенти, а серед них і 17 дівчат, у наметовому містечку, дотримувалися суворого розпорядку дня з обов’язковою вранішньою зарядкою після підйому та вечірньою перевіркою перед відбоєм."

Більше 200 кам'янецьких студентів завершують військовий вишкіл - фото 2

Особливістю цього польового збору було суттєве коригування змісту навчальних програм з урахуванням отриманих інформаційно-аналітичних матеріалів щодо застосування підрозділів інженерних військ у зоні проведення АТО. Корективи торкнулися кожного розділу військової дисципліни.

Більше 200 кам'янецьких студентів завершують військовий вишкіл - фото 3

"Під час вивчення тактичних та тактико-спеціальних дисциплін акцентувалися на поглибленому вивчені в першу чергу військово-спеціальних дисциплін, - коментує Андрій Агєєв. – Це - вибухова справа, інженерні загородження військових доріг і колонних шляхів, технічної підготовки, а також військової топографії, тактико-спеціальної підготовки, фортифікації та маскуванню, основам тактичної медицини і виживанню особового складу."

Більше 200 кам'янецьких студентів завершують військовий вишкіл - фото 4

Особливості вишколу полягали й у значній практичній роботі.

"Багато приділили уваги особливостям ведення бойових дій на замінованій місцевості, у населених пунктах, організації засідок на дорогах, в лісосмугах, на відкритій місцевості та боротьбі з ними, що досить актуально сьогодні у зоні проведення АТО," - каже Євген Брижатий.

Більше 200 кам'янецьких студентів завершують військовий вишкіл - фото 5

Під час ротного тактико-спеціального навчання викладачі кафедри, особовий склад відпрацювали практичні дії з виконання завдань інженерного забезпечення бою, студенти на практиці закріпили порядок дій номерів розрахунків, нормативи, технічні характеристики засобів інженерного озброєння, можливості підрозділів інженерних військ з виконання завдань інженерного забезпечення.

Більше 200 кам'янецьких студентів завершують військовий вишкіл - фото 6

"Навчання проходили на загальному тактичному фоні з відпрацюванням тактичної обстановки, з бойовими розпорядженнями, ввідними з використанням спеціальної інженерної техніки виведеної у район навчань, - розповідає Агєєв. - Попереду у студентів, більша половина з яких мають намір пов’язати своє майбутнє зі службою у Збройних Силах України, підготовка до випускного іспиту."

Більше 200 кам'янецьких студентів завершують військовий вишкіл - фото 7

Завершиться навчальний збір урочистим складанням Військової присяги на вірність українському народові.

Більше 200 кам'янецьких студентів завершують військовий вишкіл - фото 8

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та