ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Більше 2 тисяч жителів Хмельниччини вже задекларували свої доходи

За деклараціями про майновий стан, ці люди отримали в загальному 120 мільйонів гривень
Depo.
25 лютого 2016 14:44
ФОТО: depo.ua
Більше 2 тисяч жителів Хмельниччини вже задекларували свої доходи
Більше 2 тисяч жителів Хмельниччини вже задекларували свої доходи

За інформацією управління доходів і зборів з фізичних осіб ДФС в області, на сьогодні декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2015 році продовжують надходити, повідомляє Depo.Хмельницький.

Сума задекларованих доходів вже становить майже 121 мільйон гривень. Наразі до бюджету від деклараційного процесу надійде 4 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб та 1 мільйон гривень військового збору.

Традиційно найактивніші – більше 900 громадян, ті, які отримали дохід від успадкованого або подарованого майна, якими задекларовано майже 68 мільйонів гривень. На другому місці - які здають у найм нерухоме майно. Відповідно, вони подали 93 декларації на 1,3 мільйона гривень. Понад 50 декларацій на суму отриманого доходу 3,5 мільйона гривень подано щодо продажу рухомого та нерухомого майна.

Цей процес триватиме до 1 травня.

До доходів, що підлягають обов’язковому декларування в цей період, належать: доходи , з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався; доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо); спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення; доходи від продажу інвестиційних активів; іноземні доходи.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та