Більше 2 тисяч неоформлених працівників виявили подітківці на Хмельниччині

А це практично вдвічі більше зафіксованих торік
Depo.
25 серпня 2016 14:57
ФОТО: depo.ua
Більше 2 тисяч неоформлених працівників виявили подітківці на Хмельниччині
Більше 2 тисяч неоформлених працівників виявили подітківці на Хмельниччині

На Хмельниччині число виявлених фіскальною службою неоформлених працівників досягло більше двох тисяч осіб, повідомляє Depo.Хмельницький.

З початку року фіскальники "виловили" 2112 працівників, які не були оформлені на роботі згідно вимог законодавства. Якщо порівнювати з відповідним періодом минулого року, то це більше майже на 1 тисячу.

Відтак, до бюджету додатково мобілізовано понад 2 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 1,8 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 140 тисяч гривень військового збору.

Майже половина "тіньовиків" - 1013 провели державну реєстрацію, як суб’єктів підприємницької діяльності.

"Завдяки спільним зусиллям вдалося досягнути позитивних змін у показниках рівня заробітної плати по області. Так, за даними звітності з ЄСВ, рівень середньої заробітної плати з початку року збільшився в абсолютній сумі на 1345 гривень, або на 44 відсотки. Однак, не по всіх районах та містах настільки позитивна ситуація щодо рівня легальних виплат працюючим, тому реалізація заходів з детінізації праці матиме активне продовження," – підкреслює керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

За словами посадовця аналіз рівня зарплат у сільському господарстві, свідчить про те, що в багатьох сільгоптоваровиробників цей показник набагато нижчий середньообласного рівня.

Водночас у зоні особливої уваги податківців перебуватиме ситуація щодо легалізації трудових відносин на речових ринках, у торгівельних мережах та у сфері пасажирських перевезень, де уже спостерігається позитивна тенденція офіційної реєстрації найманих працівників.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та