UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Більше 15 тисяч жителів Хмельниччини мають статус безробітного

У січні в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 4,3 тис.вакансій

Більше 15 тисяч жителів Хмельниччини маю…

Про це Depo.Хмельницький повідомили в обласному центрі зайнятості.

Із 4,3 тис.вакансій майже 60% з них припадають на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту, текстильного виробництва. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

 "Про потребу у працівниках в області поінформували 1,5 тис. роботодавців. Завдяки активній співпраці 24% вакансій було укомплектовано", - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

За сприяння обласної служби зайнятості, з початку року 1,1 тис. осіб були працевлаштовані, в тому числі 462 зареєстрованих безробітних; 347 осіб проходили професійне навчання, а 374 -були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

На 1 лютого 2020 року кількість зареєстрованих безробітних становила 15,1  тис.осіб, в тому числі 415 військовослужбовців - учасників АТО(ООС) та 35 осіб з числа внутрішньо переміщених.

Актуальними залишались 2 тис. вакансій, на одну вакансію претендувало 8 безробітних осіб. 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"