Більше 14 тис. грн сплатить рибалка з Хмельниччини за браконьєрство

Чоловік сітками витяг з Ушиці сіткою майже 400 рибин

Сплатити 1700 гривень штрафу та відшкодувати 12 427 гривень заподіяної навколишньому середовищу шкоди - таке покарання призначив Віньковецький районний суд жителю Новоушицького району, обвинуваченого за ч.1 ст.249 ККУ - незаконне зайняття рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду, повідомляє Depo.Хмельницький.

Як розповідають в прес-службі апеляційного суду області, 30-річний рибалка опівночі 18 липня минулого року закинув 50-метрову рибальську сітку (заборонене знаряддя лову) в р.Ушиця Дністровського водосховища, поблизу села, де проживає. Через три години почав її витягувати, утім, вже під наглядом державних інспекторів.

Вони конфіскували сітку, човен і весь улов - 365 штук риби різних порід. Незаконною рибалкою чоловік заподіяв водним живим ресурсам шкоду на загальну суму 12 427 гривень.

"Суд враховує, що обвинувачений вперше притягується до кримінальної відповідальності за вчинення злочину невеликої тяжкості, та вважає за можливе призначити йому мінімальне покарання у виді штрафу, встановлене в санкції статті, за якою він засуджується," - йдеться у вироку, який ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Нагадаємо, більше кілометра браконьєрських сіток відібрали на Хмельниччині за попередній тиждень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький