UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Більше 10 тисяч осіб працевлаштували цьогоріч в сільському господарстві Хмельниччини

Кожне третє підприємство в області займається вирощуванням сільськогосподарської продукції та її переробкою

Більше 10 тисяч осіб працевлаштували цьо…

Про це Depo.Хмельницький повідомили в обласній службі зайнятості.

Третина підприємств області займається вирощуванням сільськогосподарської продукції та її переробкою. Знанні в області та за її межами ТОВ НВА "Перлина Поділля" (Білогірський район), приватне підприємство "Аграрна компанія – 2004" та ТОВ "Волочиськ-Агро" (Волочиський район). СФГ Клепачі та СФГ Манятин (Славутський район), ТОВ "Святець" (Теофіпольський район), Корпорація "Сварог Вест Груп" (Шепетівський район) тощо.

Саме з ними та з багатьма іншими, упродовж багатьох років, успішно співпрацює Хмельницька обласна служба зайнятості задля працевлаштування  безробітних мешканців села. Використовуючи новітні технології з інформування та надання послуг, обласна служба зайнятості вже 13 років проводить роботу по укладанню угод про співпрацю з сільськими та селищними радами, а останнім часом і об’єднаними територіальними громадами. 

Впродовж січня - жовтня працевлаштовано близько 10 тис. осіб, які проживають у сільській місцевості, за професіями (спеціальностями): агроном, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, підсобний робітник тощо.

Майже 190 роботодавців із сільської місцевості отримують компенсацію єдиного соціального внеску за працевлаштованих на нові робочі місця безробітних. Для потреб сільськогосподарських підприємств  проводилось навчання 2,8 тис. безробітних громадян за професіями: електрозварник, продавець, слюсар, водій автотранспортних засобів, кухар, оператор котельні; задоволено майже 2,7 тис. пропозицій роботодавців у тимчасових робочих місцях.

Нагадаємо, послугами обласної служби зайнятості скористалися 1078 безробітних з числа учаників АТО/ООС. З них 242 ветерана — працевлаштовані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"