Білогірську поліцію чекає кримінальна справа

Вже зараз щодо розгону мітингувальників в Білогір'ї порушили кримінальне провадження
Depo.
6 жовтня 2016 23:08
ФОТО: depo.ua
Білогірську поліцію чекає кримінальна справа
Білогірську поліцію чекає кримінальна справа

Дії правоохоронців під час приборкування учасників довготривалої акції протесту розгладають у рамках кримінального провадження, повідомляє Depo.Хмельницький.

Прокурори вже  порушили кримінальне провадження за ознаками ст.365 щодо дій працівників поліції у Білогір’ї.

Разом з тим столична комісія проводить своє внутрішнє розслідування.

В складі комісії й радник міністра МВС Михайло Апостол. Він пропонує: "Давайте створимо робочу групу від громадськості. Не можна нагнітати ситуацію у такий важкий час. Громадськість визначиться і будемо спільно проводити розслідування, аби розібратися і погасити цей конфлікт."

Очільник же поліції Хмельниччини Микола Семенишин твердить: "Якщо є працівники поліції чи посадові особи, які порушили свої службові повноваження, то ми цього приховувати не будемо і повідомимо громадськість. Працівники поліції на сьогоднішній день незаконних методів та застосування сили до дітей чи людей не застосовували. Був факт адміністративного затримання. 10 чоловік, як і передбачалося в ухвалі суду, які перешкоджали зайняттю господарською діяльністю в рамках адміністративного законодавства, затримали і опитали. Після цього їх відпустили."

Нагадаємо, в області працює робоча група Національної поліції, яка розслідує причини та наслідки конфлікту. Вона ж і розбирається з розкраданням паливно-мастильних матеріалів керівництва ГУ НП в Хмельницькій області.

В люди взяли в облогу молокозавод через мільйонні борги перед фермерами. Страйк тривав кілька днів. Зрештою спецпідрозділи поліції його "придушили".

Сьогодні у Хмельницькому активісти під управлінням поліції вимагали звільнення Семенишина. 

Відставки очільника поліції Хмельниччини вимагали і під Генеральною прокуратурою.

Нещодавно Генпрокуратура розкрила корупційну схему в поліції Хмельниччини - перші особи поліції області наживалися на пальному та коштах АТОшників.

На даний час відомо, що з посади на пенсію "пішов" Володимир Гонтар, який курував дані питання.

Головний поліціянт області на запитання журналістів відповідав однозначно: нічого не знаю ні про які розкрадання.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт