ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Білогірські медики отримали житло

Будівництво тривало довгих два десятки років
Depo.
19 лютого 2016 20:39
ФОТО: depo.ua
Білогірські медики отримали житло
Білогірські медики отримали житло

У Білогір'ї вдалося добудувати і здати в експлуатацію житловий будинок для працівників Білогірської районної лікарні, повідомляє Depo.Хмельницький.

Цей будинок починали споруждувати в 1996 році для працівників комунальної служби. За перші півтора роки звели два поверхи. А потім його заморозили аж на цілих 15 років.

Уже в 2011 році довгобуд перейшов на баланс районної лікарні. Тоді вже добудовали третій поверх і кількість квартир зросла до дев’яти.

Білогірські медики отримали житло - фото 1

"Єдине, чого боялася адміністрація лікарні, що через відсутність власного житла, висококваліфіковані спеціалісти шукатимуть більш перспективніші варіанти, - каже головний лікар ЦРЛ Валентин Навроцький і додає: - тепер ця проблема - в минулому."

Білогірські медики отримали житло - фото 2

"20 років тривала ця історія, але в остані роки ми взялися активно і всі разом попрацювали, щоб сьогодні дати можливість спеціалістам медичної сфери залишитися в нашому селищі і якісно надавати медичні послуги населенню, -ділиться емоціами на святі депутат обласної ради Сергій Іващук. - Атмосфера сповнена великою радістю від молодих сімей щасливих "одержувачів".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та