UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Безпілотник оперативно-тактичного рівня "Горлиця" випробували в небі

Багатофункціональний український безпілотник - перша вітчизняна платформа, яка за своєю вантажопідйомністю здатна нести ударне навантаження

Безпілотник оперативно-тактичного рівня…

Відбулися перші льотні випробування багатофункціонального українського безпілотника. Його унікальність у тому, що це перша вітчизняна платформа, яка за своєю вантажопідйомністю здатна нести ударне навантаження, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Народну армію".

Коли Україна починала протистояти російській агресії 2014 року, на фронті взагалі не було безпілотних літальних апаратів.

Зараз же і серед українських виробників БпЛА тактичного рівня існує конкуренція.

"Горлицю" виробляють на ДП "Антонов", вона здатна безперервно триматися в польоті сім годин, працювати на висоті 5000 м, тактичний радіус дії становить 120 км, практична дальність польоту - понад 1000 км, розвиває швидкість до 230 км/год.

За технічними характеристиками БпЛА - багатофункціональний, він здатний, зокрема, здійснювати розвідку як удень, так і вночі за будь-яких погодних умов, забезпечувати координацію вогню, а також здійснювати вогневе ураження супротивника, використовуючи ракети "повітря-поверхня".

"Горлиця" також здатна здійснювати оптико-електронну повітряну розвідку у видимому та інфрачервоному діапазонах. Вона автоматично розпізнає, захоплює та супроводжує рухомі цілі й наводить керовані високоточні боєприпаси. За допомоги цього БпЛА можна організувати оперативний зв'язок і підтримувати бойові підрозділи, що виконують завдання в тактичній глибині супротивника.

БпЛА є частиною перспективного мобільного тактичного безпілотного авіаційного комплексу. Він складатиметься із чотирьох таких безпілотників, наземної станції управління та засобів забезпечення старту й посадки літальних апаратів, а також їх транспортування та ремонту.

Унікальність "Горлиці" в тому, що це перша вітчизняна платформа, яка за своєю вантажопідйомністю здатна нести ударне навантаження. Наразі подібні апарати виготовляють лічені країни у світі, зокрема США, Ізраїль, Італія, Франція, КНР, Туреччина.

Нагадаємо, вперше продемонстрували безпілотний авіаційний комплекс "Горлиця" наприкінці липня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme