UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Ансамбль танцю "ГлоріяБай" з Тернопільщини переміг на міжнародному фестивалі аж у двох категоріях

Колектив з Байковець вразив багатомовну публіку фестивалю не тільки красою народних танців і високим рівнем виконавської майстерності, а й сценічними костюмами

Ансамбль танцю "ГлоріяБай" з Тернопільщи…

На міжнародному фестивалі "Сузір’я Несебру" у Болгарї, народний аматорський ансамбль танцю "ГлоріяБай" представляв Україну, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу Тернопільської обласної ради.

Колектив отримав перші місця у II та IV віковій категоріях, а також спеціальну нагороду від мера міста Несебр.

Два українських творчих колективи - народний ансамбль "ГлоріяБай" з села Байківці Тернопільського району та аматорський танцювальний колектив "Юхнівчанка" з села Юхни Миронівського району Київської області повернулися додому з дипломами переможців IX Міжнародного арт-фестивалю "Сузір'я в Несебрі".

Від Тернопільщини на танцювальний конкурс поїхали 45 дітей з Байковецької громади. Це дві групи - старша і середня. Діти презентували виключно українські танці. Слід зауважити, що колектив "ГлоріяБай" у Байківцях діє упродовж 13 років. Наразі тут навчаються 75 дітей з усієї громади.

Танцюрист з Байківець Михайло Заровенний, який в ансамблі три роки, розповідає, що "ГлоріяБай" вже успішно виступала на фестивалях в Туреччині, Польщі, Болгарії. У цьогорічному фестивалі взяли участь представники України, Болгарії, Грузії, Молдови, Білорусі, Вірменії,  Росії - усього з 28-ми країн.

Нашу країну в Несебрі представляли Львівщина, Київщина, Тернопільщина, Чернігівщина і Харків.

На відкритті фестивалю попереду колони української делегації, наймолодша учасниця фестивалю несла ікону Пресвятої Богородиці, створену сучасним майстром з Чорткова  Володимиром Шерстійом, яка разом з автором до цього побувала в зоні бойових дій на Донбасі. Учасники делегації у святкових вишиванках,  скандування "Слава Україні!" та "Україна понад усе" чим привертали увагу туристів і учасників фестивалю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook