ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бардак у Хмельницькій обласній виборчій комісії продовжується

У сейфі з фінансовою звітністю новий керівний склад комісії знайшов чимало цікавинок
Depo.
19 жовтня 2015 18:38
ФОТО: depo.ua
Бардак у Хмельницькій обласній виборчій комісії продовжується
Бардак у Хмельницькій обласній виборчій комісії продовжується

Після зміни голови та секретаря Хмельницької ОВК, яке відбулося три дні тому, найдраматичніші події розгорнулися у неділю, 18 жовтня, повідомляє  Depo.Хмельницький із посиланням на НГП.

Аби прийняти відповідну документацію від колишньої голови Наталії Кострубської новий голова Костянтин Раац скликав засідання комісії. Фінансова звітність була у сейфі. Відкрити його могли лише Кострубська і головбух обласної комісії Лариса Чуча. Із колишньою головою проблем не виникло, а от інший замок відімкнути не вдалося – ключі від нього були у Чучі, а та виїхала на кілька днів за кордон.

“ЦВК призначила мене головою комісії. Я не мав поняття про фінансову проплату комісією, бо жодного документа фінансового характеру ніхто не надав. Тому колегіально прийняли рішення зламати сейф. Спочатку за сейф мали взятися двоє працівників ДСНС, двоє міліціянтів і “есбеушник”. У результаті комісія самостійно зламала сейф, оскільки “еменесники” були задіяні на виклику. Виявили дві папки з фінансовою документацією. Наразі аналізуємо її склад”, – розповів Костянтин Раац.

Також додав, що бухгалтера Чучу комісія звільнила, і тепер її обов’язки виконує інша людина.

Як стало відомо, Лариса Чуча працює бухгалтером і у Хмельницькій міській виборчій комісії. Відтак, може вільно розпоряджатися бюджетними коштами, бо має право другого підпису.

Варто зазначити, що коли дістали документи із сейфу ОВК, члени комісії споміж інших знайшли і досить “цікаві” папери. Згідно з ними за виконану роботу на проміжних виборах до Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів), які так і не відбулися, голові Миколі Букацькому та секретарю обласної виборчої комісії Наталії Кострубській проплачено у загальному 10 тисяч гривень.

Як повідомляв  Depo.Хмельницький, раніше члени ОВК на одному з останніх засідань практично одноголосно визнали дії своєї голови Наталії Кострубської такими, що не відповідають виборчому законодавству. Згодом відповідно до постанови ЦВК від 16 жовтня 2015 року № 454 (додаток 14) проведено зміни в складі Хмельницької ОВК.

 Більше про передвиборчі пристрасті у виборчих комісіях на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua.