ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Багатодітна мати з Хмельниччини оголосила голодування

Разом з нею голодують і троє старших діток
Depo.
9 березня 2016 10:33
ФОТО: depo.ua
Багатодітна мати з Хмельниччини оголосила голодування
Багатодітна мати з Хмельниччини оголосила голодування


Мати чотирьох дітей з Нетішина оголосила голодування. Найменшому всього 2 рочки, а 8-річна донька та 12-річні близнюки свідомі підтримують матір та теж голодують. За рішенням суду жінка має покинути гуртожиток, у якому проживає разом з дітьми. Згідно вироку покинути помешкання має тільки вона, а діти можуть залишатися.

Про це Depo.Хмельницький передає з посиланням на Надзвичайні новини.

Наталя Панкевич стверджує, що на голодування вона йде через безвихідь. Це її останній шанс не опинитися на вулиці.

Заселили жінку майже 5 років тому у невеличке приміщення гуртожитку, в якому раніше мешканці сушили білизну. Кімнатка невелика і дуже волога, грибок звідти вивести неможливо, через це її діти постійно хворіють. Коли родину заселяли, то пообіцяли, що проживатиме вона там максимум рік, але спливав час, а поліпшувати умови життя сім’ї ніхто не збирався.

Жінка зверталася до владних органів, але марно, їй казали, що вільної кімнати немає. Тоді Наталя сама знайшла вільну кімнату, на що їй сказали заселятися, а далі ордер видадуть.

Жінка стверджує, що зробила ремонт, а натомість ордер дали іншій сім’ї, а вона отримала повістку в суд. Тому жінка з дітьми знову має переселитися у комору.

Парадокс у тому, що за рішенням суду виселяють матір, а не виселяють дітей.

Жінка прийшла у мерію, та міський голова до неї так і не вийшов. Майже 15 годин жінка з дітьми та небадужими до її проблеми людьми просиділа у приймальні міського голови, але той так і не з’явився. Повідомили, що він на лікарняному.

Наталя Панкевич побажала чиновнику одужати і все ж зайнятися її питанням. Голодування поки припинила, назвавши його "попереджувальним".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та