ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Авіатори з Хмельниччини провели "Командирські польоти" (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулась перша у цьому році льотна зміна

Depo.
12 січня 2018 08:36
ФОТО: depo.ua

11 січня у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулась перша у цьому році льотна зміна "Командирські польоти", повідомив Depo.Хмельницький офіцер бригади
капітан Олександр Петрук.

Ця зміна за якісними показниками мала відповідати рівню "зразково-показової".

Відновлення та підтримання навичок у техніці пілотування та бойового застосування у режимах "день-ніч" та у складних метеоумовах - основні задачі, котрі стояли перед пілотами.

"Завданням стало вдосконалення єдиної методики виконання польотів, - каже авіатор. - Тож до виконання зміни залучили найбільш підготований та досвідчений льотний склад бригади."

А погодні умови "сприяли" виконанню завдань - низька хмарність, обмежена видимість та інші метеочинники, відповідні терміну "складні".

"Але досвід є досвід, тож льотну програму зміни було виконано на найвищому рівні, - розповідає Петрук. - Справились льотчики з виконанням польотів на малих висотах, підкресливши високий рівень натренованості екіпажів."

З високим ступенем відповідальності до виконання льотної зміни підійшли й решта служб забезпечення бригади. Спеціалісти інженерно-авіаційної служби якісно підготували бойову техніку до польотів і оперативно реагували на зауваження льотного складу щодо роботи авіоніки. Високу оцінку за свою роботу отримали й спеціалісти аеродромно-технічного забезпечення - аеродром та спеціальна техніка не підвели.

Командира бригади полковник Євген Булацик оголосив загальну оцінку зміни - "відмінно" та подякував усьому особовому складу, причетному до її забезпечення.

Нагадаємо, минулої осені на базі аеродрому бригади тактичної авіації імені Петра Франка, що дислокується поблизу Старокостянтинова, проходили командно-штабні українсько-американські навчання Rapid Trident-2017.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері