UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Авіатори Старокостянтинова ознайомили дітей з бойовими літаками

В чергове в гості до військових авіаторів бригади тактичної авіації ім.Петра Франка завітали вихованці районного літнього табору відпочинку "Калинівка"

Авіатори Старокостянтинова ознайомили ді…
Фото Дмитра Трофимюка

Авіатори ознайомили дітей з бойовими літаками, повідомив Depo.Хмельницький офіцер#АрміяInform_Хмельницький   Сергій Жмурко.

В чергове в гості до військових авіаторів бригади тактичної авіації імені Петра Франка завітали гості – вихованці районного літнього табору відпочинку "Калинівка".

Діти з цікавістю ознайомились з грізною бойовою авіаційною технікою – літаками-бомбардувальниками СУ-24М та літаками-розвідниками СУ-24МР. Заступник начальника Харківського національного університету Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Микола Коваленко розповів школярам про бойові можливості потужних "сушок". Діти з захопленням оглядали літаки та змогли спробували себе на місці льотного екіпажу.

Окрім того в підрозділі охорони бригади відвідувачам продемонстрували штатну стрілецьку зброю та зенітну установку ЗУ-23-2.

"Можливо побувавши сьогодні на військовому аеродромі, в недалекому майбутньому хтось з цих дітей вибере професію військового авіатора і вступить до нашого університету, щоб піднімати в небо такі потужні літаки," - зазначає полковник Микола Коваленко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook