Авіатори підрозділу охорони з Хмельниччини стали кращими в регіональному турнірі

На базі Івано-Франківської бригади тактичної авіації завершився другий етап конкурсу на "Кращий підрозділ охорони аеродрому"

Представники бригади тактичної авіації імені Петра Франка вибороли перемогу на відборі до першості Повітряних Сил Збройних Сил України серед підрозділів охорони, повідомив Depo.Хмельницький офіцер відділення спеціальних кореспондентів інформагентства Міноборони Сергій Жмурко.

На базі Івано-Франківської бригади тактичної авіації завершився другий етап конкурсу на "Кращий підрозділ охорони аеродрому". 

В конкурсі взяли участь військовослужбовці з Івано-Франківська, Луцька та Староконстянтинова. Протягом трьох діб учасники змагань проходили перевірку на знання керівних документів, склали заліки з професійної підготовки, тактичної медицини, пройшли оцінювання з фізичної, інженерної та вогневої підготовки, здійснили марш-кидок на 5 км. 

За результатами конкурсу у важкій та напруженій боротьбі першість вибороли підрозділ охорони бригади тактичної авіації імені Петра Франка на чолі з командиром роти капітаном Дмитром Ковальчуком. Другі – команда з Луцька, третіми стали господарі змагань івано-франківці.

"Військовослужбовці продемонстрували високий професійний рівень та прагнення удосконалювати свої навички. Боротьба була завзятою, і головне справедливою, перемогу здобули найкращі," - каже тимчасово виконуючого обов’язки першого заступника командира повітряного командування "Захід" полковник Іван Зінько.

Переможці відбору приймуть участь у змаганнях на кращий підрозділ охорони Повітряних Сил Збройних Сил України, який відбудеться з 11 по 13 червня в Чугуєві на Харківщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький