Аудитори "вберегли" на Хмельниччині майже 500 млн грн

Проаналізували більше 150 процедур закупівель товарів, робіт та послуг

Аудитори Хмельниччини за І півріччя 2018 року попередили порушень у сфері закупівель на 460 млн грн. Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

Фахівці управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за півроку провели аналіз 156 процедур закупівель товарів, робіт та послуг (без виходу на об'єкт контролю) на загальну суму 982 млн гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

За результатами аналізу інформації та документів процедур закупівель, розміщених на офіційному веб-порталі Уповноваженого органу аудитори попередили порушення на загальну суму 466,8 млн гривень.

Серед найтиповіших порушень замовників під час проведення процедур закупівель можна назвати: порушення порядку визначення предмета закупівлі; порушення порядку оприлюднення інформації; оформлення тендерної документації з порушенням вимог законодавства; невідповідність пропозицій учасників кваліфікаційним критеріям та технічним, якісним і кількісним характеристикам предмета закупівлі.

Завдяки своєчасним фаховим рекомендаціям аудиторів відмінили конкурсні торги в 83 випадках на суму понад 465 млн гривень та розірвали 8 договорів, укладених з порушенням законодавства на суму 1,3 млн грн.

Нагадаємо, посадовці Чорноострівської ОТГ "напрацювали" порушень на 1,7 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook