АТОвці з Полонщини отримали президентські відзнаки

Відомчі відзнаки отримали за мужність, патріотизм, відданість українському народу та зі зброєю в руках стали на оборону територіальної цілісності та суверенітету нашої держави

За участь в Антитерористичній операції бійців нагородили відзнаками президента України, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Полонської РДА.

У приміщенні Полонського районного військового комісаріату за участю військового комісара району Богдана Кіпрана та заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулося вручення відзнаки "За участь в Антитерористичній операції" ізяславчанам, які проявили мужність, патріотизм, відданість українському народу та зі зброєю в руках стали на оборону територіальної цілісності та суверенітету нашої держави.

Цей нагрудний знак - відомча нагорода, яка вручається військовим, що брали безпосередню участь у бойових зіткненнях в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, боронили українську землю від російсько-терористичних військ.

"Дуже хотілося б, щоб більше ніхто і ніколи на українській землі не проходив випробувань, які витримали і подолали ці хлопці. Приносимо щиру вдячність бійцям за мужність, бажаємо міцного здоров’я та життєвих гараздів", - озвучили думки посадовці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #ООС