АТОвці з Хмельниччини займаються військово-патріотичним вихованням молоді (ФОТО)

Старшокласники ознайомилися з експозицією світлин спецкора Сергія Жмурка "Обличчя захисників з передової"

Члени громадської організації "Учасники АТО міста Старокостянтинова", спільно з керівництвом 42-го гарнізонного будинку офіцерів, провели черговий захід з військово-патріотичного виховання учнівської молоді міста, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Міноборони.

Старшокласники кількох загальноосвітніх шкіл ознайомилися з експозицією світлин спеціального кореспондента Інформаційного агентства оборонного відомства підполковника Сергія Жмурка "Обличчя захисників з передової".

Учасник бойових дій Анатолій Борсук ознайомив школярів з експонатами Музею АТО, розповів про мужніх жителів Старокостянтинова, військовослужбовців гарнізону, які мужньо стали на захист країни від російської агресії. Молодь побачила особисті речі та світлини бійців, фрагменти мін і снарядів, відеоролики з передової.

"Такі зустрічі дають молодим людям можливість відчути і цінувати те, що наші захисники, зображені на світлинах зробили і роблять, аби діти спокійно жили, навчались та відпочивали у мирному чудовому місті, не знали що таке війна та не чули обстрілів," - підкреслює директор школи № 8 Тетяна Стрижевська.

Учні та педагогічний колектив саме цієї школи з перших днів російської агресії активно долучились до волонтерської допомоги підрозділам Збройних Сил України - виготовляли маскувальні сітки. Серед випускників навчального закладу багато тих, хто сьогодні зі зброєю в руках боронить Україну на Сході.

Нагадаємо, постійнодіюча виставка подій теперішньої війни діє в Старокостянтинові з минулої весни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький