UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Атомники Хмельниччини діляться секретами протистояння негоді

Справжні фахівці – завжди готові до несподіванок

Атомники Хмельниччини діляться секретами…

У природи, немає поганої погоди. Але холод і мряка, а далі вітер і сніг ідуть на Поділля, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сторінку Хмельницьких атомників у facebook.

І, хоча ми не можемо зупинити негоду, ми можемо підготуватися до її небажаного впливу. Саме атомники – справжні фахівці у справі подолання критичних ситуацій, вони завжди готові до несподіванок. Ретельно дотримуючись розроблених заходів, вони забезпечують надійну експлуатації АЕС під час несприятливих погодних умов. 

Поради:

- Подбайте про безпечне оточення. Атомники аналізують попередні надзвичайні ситуації природного характеру, оцінюють кліматичні екстремуми, що вже виникали, та вживають запобіжних заходів на майбутнє. При необхідності, проводяться ремонтні і профілактичні роботи тепло-, водо-, електропостачання.

- Перевірте свої запаси на випадок НС. Атомники перевіряють готовність дорожньої, спеціальної інженерної техніки, дизель-генераторів й іншого обладнання, щоб переконатися, що вони працюють належним чином. Створюють матеріальні резерви для запобігання та реагування на НС, резерви пального, суміші для посипання доріг.
Важливо, щоб у кожній родині також був добре сформований екстрений комплект, який допоможе протриматися принаймні 72 години. Не варто забувати і про спеціальні засоби, які можуть знадобитися близьким і домашнім улюблленцям.

- Співпрацюйте. Атомники створюють плани спільних дій на випадок надзвичайних ситуацій. Вони співпрацюють із органами місцевої влади, відповідними службами, узгоджують порядок зв’язку та інформування.

Важливо, щоб оточуючі люди, родичі та сусіди, знали, як діяти у випадку НС. Треба переконатися, що вся родина знає план дій при НС, поговоріть із сусідами літнього віку чи іншими людьми, яким під час бурі може знадобитися спеціальна допомога.

Нагадаємо, що у кінці травня хельницькі атомники протистояли "замінуванню" ХАЕС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook