ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Артисти-волонтери під відкритим небом виступали для поранених бійців

Артисти творчого волонтерського об'єднання "Мистецька подільська сотня" спільно з 42-м гарнізонним будинком офіцерів подарували концерт для бійців, які лікуються у хмельницькому шпиталі
Depo.
6 липня 2015 11:22
ФОТО: depo.ua
Артисти-волонтери під відкритим небом виступали для поранених бійців
Артисти-волонтери під відкритим небом виступали для поранених бійців

Як повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням  на газету "Проскурів" виступали для наших героїв випускниці музичного училища ім. В.Заремби бандуристка Марина Круть та співачка Анастасія Гулевата, скрипаль Антон Вараниця, співаки Назарій Поляков і Марина Українець, представники 42 ГБО на чолі з директором Сергієм Чеплаковим: Ірина Качан, Юрій Вилавський, Олена Фейчук, капітан ЗСУ Олександр Петрук, представниця 15 ГБО Наталя Резніченко і співорганізатори "сотні" Віктор Шайда та Оксана Радушинська.

Кожен із глядачів отримав позитивні емоції і своєрідний заряд оптимізму.

Артисти підготували різнопланову концертну програму. Цього разу співали про порічкове вино і рідний край, про кохання, надію, про війну.

Насамкінець зустрічі артисти спілкувалися і фотографувалися з бійцями, обмінялися номерами телефонів, аби не загубитися, аби підтримувати одні одних і спільно рухатися до перемоги.

Більше інформації про волонтерський рух читайте на Хмельницький.depo.ua.