Арештовані всі рахунки мережі супермаркетів "Сільпо"

Суд наклав арешт на усі грошові кошти на рахунках ТОВ "Фоззі Фуд"
Depo.
31 липня 2016 14:59
ФОТО: depo.ua
Арештовані всі рахунки мережі супермаркетів "Сільпо"
Арештовані всі рахунки мережі супермаркетів "Сільпо"

За позовами VTB Bank арештовані всі рахунки компанії-власниці "Сільпо", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Delo.UA.

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення арештувати усі грошові кошти на рахунках ТОВ "Фоззі Фуд", яке володіє мережею супермаркетів "Сільпо", за позовом VTB Bank.

Арештовані кошти в обсязі простроченої компанією заборгованості за кредитом 239,1 млн у гривневому еквіваленті.

Як зазначають у рішенні суду, позивач обґрунтував заяву про забезпечення позову шляхом арешту рахунків боргом компанії у розмірі 62,9 млн грн. і $9,6 млн за кредитним договором від 2007 року. У банку зазначили, що зараз ведуться переговори з Fozzy Group, у тому числі "Фоззі-Фуд", але позичальник ухиляється від обслуговування свого боргу.

"Банк має в своєму розпорядженні інформацію про те, що фінансові показники позичальника дозволяють обслуговувати існуюче кредитне навантаження. Тому, якщо кредити не будуть погашені або реструктуризовані, у банку не залишається альтернатив, окрім ініціювання банкрутства групи Fozzy Group. Ми розраховуємо, що арешти (зараз їх поки два) показують серйозність намірів банку щодо стягнення боргів і обґрунтованості нашої позиції, допоможуть нашим партнерам (групі компаній "Фоззі") повернутися за стіл переговорів і знайти взаємовигідне рішення. Нас дивує декларативна позиція Фоззі про невплив арештів на операційну діяльність компанії, оскільки за наявності подібних арештів робота мережі магазинів "Сільпо" може здійснюватися лише з порушенням законодавства України", - заявили у VTB Bank.

У свою чергу в прес-службі Fozzy Group повідомили, що зараз ТОВ "Фоззі-Фуд" перебуває в активній стадії переговорів з VTB Bank і розглядають різні варіанти врегулювання спірної ситуації.

"Останні дії банку ми вимушені сприймати як спробу форсувати темп прийняття нами рішень. На ухвалу суду про арешт рахунків ТОВ "Фоззі-Фуд" вже подана апеляційна скарга, сформований склад судової колегії та призначена дата слухання. Ми впевнені, що перегляд рішення про арешт в апеляційній інстанції вирішиться позитивно. Подібна заява банку про арешт рахунків ТОВ "Фоззі-Фуд" вже була відхилена апеляційним судом у травні 2016 року, коли VTB Bank подавав позов до Васильківського міськрайонного суду Київської області", - йдеться в заяві Fozzy Group.

У компанії окремо підкреслюють, що судові процеси ніяк не впливають на операційну діяльність підприємства.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький