Арештовані всі рахунки мережі супермаркетів "Сільпо"

Суд наклав арешт на усі грошові кошти на рахунках ТОВ "Фоззі Фуд"
Арештовані всі рахунки мережі супермаркетів "Сільпо"
Арештовані всі рахунки мережі супермаркетів "Сільпо"

За позовами VTB Bank арештовані всі рахунки компанії-власниці "Сільпо", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Delo.UA.

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення арештувати усі грошові кошти на рахунках ТОВ "Фоззі Фуд", яке володіє мережею супермаркетів "Сільпо", за позовом VTB Bank.

Арештовані кошти в обсязі простроченої компанією заборгованості за кредитом 239,1 млн у гривневому еквіваленті.

Як зазначають у рішенні суду, позивач обґрунтував заяву про забезпечення позову шляхом арешту рахунків боргом компанії у розмірі 62,9 млн грн. і $9,6 млн за кредитним договором від 2007 року. У банку зазначили, що зараз ведуться переговори з Fozzy Group, у тому числі "Фоззі-Фуд", але позичальник ухиляється від обслуговування свого боргу.

"Банк має в своєму розпорядженні інформацію про те, що фінансові показники позичальника дозволяють обслуговувати існуюче кредитне навантаження. Тому, якщо кредити не будуть погашені або реструктуризовані, у банку не залишається альтернатив, окрім ініціювання банкрутства групи Fozzy Group. Ми розраховуємо, що арешти (зараз їх поки два) показують серйозність намірів банку щодо стягнення боргів і обґрунтованості нашої позиції, допоможуть нашим партнерам (групі компаній "Фоззі") повернутися за стіл переговорів і знайти взаємовигідне рішення. Нас дивує декларативна позиція Фоззі про невплив арештів на операційну діяльність компанії, оскільки за наявності подібних арештів робота мережі магазинів "Сільпо" може здійснюватися лише з порушенням законодавства України", - заявили у VTB Bank.

У свою чергу в прес-службі Fozzy Group повідомили, що зараз ТОВ "Фоззі-Фуд" перебуває в активній стадії переговорів з VTB Bank і розглядають різні варіанти врегулювання спірної ситуації.

"Останні дії банку ми вимушені сприймати як спробу форсувати темп прийняття нами рішень. На ухвалу суду про арешт рахунків ТОВ "Фоззі-Фуд" вже подана апеляційна скарга, сформований склад судової колегії та призначена дата слухання. Ми впевнені, що перегляд рішення про арешт в апеляційній інстанції вирішиться позитивно. Подібна заява банку про арешт рахунків ТОВ "Фоззі-Фуд" вже була відхилена апеляційним судом у травні 2016 року, коли VTB Bank подавав позов до Васильківського міськрайонного суду Київської області", - йдеться в заяві Fozzy Group.

У компанії окремо підкреслюють, що судові процеси ніяк не впливають на операційну діяльність підприємства.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький