Апеляційний суд змусив "Хмельницькгаз" безкоштовно встановити лічильник споживачу

Хмельницький апеляційний суд відхилив апеляцію ПАТ "Хмельницькгаз"

Хмельницький апеляційний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу ПАТ "Хмельницькгаз" на рішення Хмельницького міськрайонного суду від 26 квітня 2018 року, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу суду.

Рішення суду попередньої інстанції зобов'язало монополіста безкоштовно встановити індивідуальний лічильник природного газу позивачу-споживачу. Це рішення ПАТ "Хмельницькгаз" оскаржував, посилаючись на зміни у Законі України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу". У ньому йдеться про те, що безоплатні газові лічильники потрібно встановити не до початку 2018, а до 1 січня 2021 року.

Натомість, позивач наполягав на тому, що роботи із встановлення індивідуального пристрою обліку газу мають провести негайно. Хмельницький апеляційний суд підтримав позицію позивача - апеляційну скаргу ПАТ "Хмельницькгаз" залишив без задоволення. І постановив рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 26 квітня 2018 року залишити без змін.

"Постанова набирає законної сили з дня її прийняття, проте може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення", - додають у прес-службі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #суд