ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Апеляційний суд Хмельниччині відмовив"Доктору Пі" Слюсарчуку у задоволенні позову

Хмельницька апеляція відхилила скаргу "Доктора Пі" стосовно захисту честі й гідності

Depo.
13 березня 2018 16:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у прес-слжбі Апеляційного суду Хмельниччини, інформує Depo.Хмельницький.

Апеляційниа інстанція своєю постановою відхилив скаргу медика-науковця зі Львівщини Андрія Слюсарчука, відомого за матеріалами журналістів як "Доктор Пі", і залишила без змін рішення Славутського суду.

До тамтешнього міськрайонного суду позивач звертався із вимогою визнати недостовірними і такими, що порочать його гідність, честь та ділову репутацію, відомості, які виклав один із районних лікарів в інтерв'ю журналісту телепрограми "Хто стоїть за псевдолікарем Слюсарчуком?" телеканалу "ZIK".

В суді першої інстанції позивач отримав відмову. Славутський міськрайонний суд визнав висловлювання лікаря оціночними судженнями, а такі не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

"Особи, які є споживачем інформації, висловленої у досліджуваному інтерв'ю, можуть вирізнити, що висловлене є саме оціночним судженням, а не подією, фактом, що мали місце, і зробити правильний та адекватний висновок", - зокрема, йдеться в рішенні.

Нагадаємо, Апеляційний суд Тернопільської області 7 грудня минулого року скасував вирок до 8 років в'язниці для обвинувачуваного в шахрайстві Андрія Слюсарчука ("доктор Пі") і відправив справу на новий розгляд. Про це повідомив адвокат підсудного Роман Ференц.

"Апеляційний суд Тернопільської області сьогодні скасував вирок Слючарчуку й відправив справу на новий розгляд у суд першої інстанції", - сказав він. Адвокат зазначив, що захист просив Апеляційний суд визнати невинним "доктора Пі", але суд частково задовольнив це прохання.

У березні 2016 року Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ відправив на повторний розгляд в апеляційний суд справу проти Слюсарчука.

14 лютого 2014 року Сихівський районний суд Львова засудив Андрія Слюсарчука до 8 років позбавлення волі. Суд визнав його винним за ч.1 ст.119 (убивство з необережності), ст.138 (незаконна лікарська діяльність), ст. 358 (підробка документів, печаток і штампів) і ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook