ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Антимонопольний комітет рекомендував Хмельницьким РДА контролювати перевізників

На приміських маршрутах зриваються без поважних причин
Depo.
27 березня 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
Антимонопольний комітет рекомендував Хмельницьким РДА контролювати перевізників
Антимонопольний комітет рекомендував Хмельницьким РДА контролювати перевізників

Антимонопольний комітет рекомендує РДА Хмельницької області контролювати перевізників, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу комітету.

За інформацією, яку має відділення, перевізники не забезпечують регулярність руху автобусів згідно розкладу, а окремі зривають рейси без причин. У Хмельницькому обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України стверджують, що райдержадміністрації не проводять за цим належного контролю.

"Враховуючи специфіку окремих маршрутів, суб’єкти господарювання – перевізники можуть займати монопольне (домінуюче) становище на таких маршрутах та частково або повністю відмовляти у наданні послуг перевезення, зловживаючи своїм становищем на цьому ринку, що може призвести до ущемлення інтересів споживачів (пасажирів).

Зі свого боку районні державні адміністрації не здійснюють належного нагляду за діями перевізників, які систематично зривають рейси або не забезпечують належну регулярність руху, і тим самим створюють їм підґрунтя для вчинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції", - йдеться у повідомленні.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та