ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Антимонопольний комітет покарав "Хмельницькбуд" штрафом у понад 50 тисяч гривень

Хмельницьке обласне територіальне відділення АМК оштрафувало ТДВ "Управління виробничо-технологічної комплектації "Хмельницькбуд" на 54 тис. грн за зловживання монопольним (домінуючим) становищем
Depo.
7 липня 2015 13:36
ФОТО: depo.ua
Антимонопольний комітет покарав "Хмельницькбуд" штрафом у понад 50 тисяч гривень
Антимонопольний комітет покарав "Хмельницькбуд" штрафом у понад 50 тисяч гривень

Як повідомляє Хмельницький.depo.ua, посилаючись на прес-службу Хмельницького відділення АМК, товариство відмовило приватному виробничо-комерційному підприємству укласти договір на спільне використання під'їзної залізничної колії.

"Відділення встановило, що "Хмельницькбуд" безпідставно відмовив приватному підприємству "Ремікс" укласти договір на спільне використання (експлуатацію) під'їзної залізничної колії та надати письмову згоду на транзитну подачу та прибирання вагонів через під'їзну колію", - зазначають у відомстві.

За роз'ясненням антимонопольників, відсутність договору користування (оренди) під'їзної колії, яка належить "Хмельницькбуду" та через стрілочний перевід примикає до станції Гречани "Південно-Західної залізниці", фактично унеможливлює "Ремікс" здійснювати господарську діяльність на ринку організації перевезення вантажів.

"Альтернативних під'їзних залізничних колій, які б примикали до під'їзної залізничної колії ПВКП "Ремікс" та були використанні для подачі та забирання вагонів в обхід під'їзної колії ТДВ УВТК "Хмельницькбуд", немає", - коментує голова Відділення Віталій Олуйко.

Більше про життя краю читайте на khm.depo.ua