Антимонопольники оштрафували хмельницьке підприємство за оманливу рекламу

ТОВ "Адреналін - МТК" сплатило штраф і демонтувало неправдивий банер

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ "Адреналін - МТК" з обласного центру на 18 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення оманливої реклами, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

"Товариство розмістило рекламний банер на вул. Соборна, 26 у Хмельницькому з позначенням "У нас купують з інших аптек", що не відповідало дійсності," - запевняють антимонопольники.

За результатами проведеного Відділенням опитування споживачів з'ясувалось, що 66% респондентів вважали, що у даній аптеці здійснюють закупівлю лікарських засобів та товарів медичного призначення інші аптеки для подальшої реалізації, 76% - що реклама може ввести в оману щодо рівня цін на лікарські засоби та товари медичного призначення даного аптечного закладу.

Зважаючи на те, що реклама стимулює зацікавленість споживачів до купівлі товарів, повідомлення у позначенні неправдивих відомостей могло ставити товариство в більш вигідне становище та надавати йому переваги серед інших суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію лікарських препаратів, посилюючи при цьому свою конкурентну позицію не завдяки власним досягненням, а шляхом поширення неправдивих відомостей.

У ході розгляду справи банер демонтували.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький