UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Америку захопила індустрія "зелених" похоронів

Ритуальні бюро пропонують "корисний" спосіб поховати покійного

"Зелені" похорони можуть незабаром стати реальністю, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Ukr.Media.

Екологічний спосіб поховання полягає він у наступному: спочатку тіло, яке ще не почало розкладатися, заморожують за допомогою рідкого азоту. Після його розбивають на дрібні осколки, з яких видаляють вологу, металеві та інші сторонні домішки. Далі ці останки поміщають в урну і закопують в нижньому шарі грунту для того, щоб воно якнайшвидше підживило ґрунт і сприятливо вплинули на екосистему.

Рекламісти пропонують відразу ж на місці поховання висаджувати дерево, щоб таким чином подарувати людині друге життя. Раніше за допомогою такого способу господарі ховали домашніх тварин.

Експерти кажуть, що земельні угіддя, зайняті місцями масового поховання, площа яких зростає кожен рік за рахунок збільшення могил, забруднюють внутрішні води й ґрунти.

Так що спосіб нешкідливо поховати тіло і посадити на його місці зелене дерево може поліпшити сформовану екологічну ситуацію на планеті.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, скільки коштують похорони в космосі. Вже й навіть зарезервовано 100 місць під урни з прахом. Вартість космічного похорону становитиме 2500 доларів.

А космічний апарат Elysium Star II, розроблений компанією Elysium Space, стане першим в історії меморіальним кораблем, призначеним для космічних похоронів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"