Американські експерти ділилися досвідом з командуванням ЛитПолУкрбригу

Офіцери Національної гвардії Іллінойсу два тижні провели в багатонаціональній бригаді
Depo.
28 вересня 2016 15:09
ФОТО: depo.ua
Американські експерти ділилися досвідом з командуванням ЛитПолУкрбригу
Американські експерти ділилися досвідом з командуванням ЛитПолУкрбригу

Офіцери і контрактники ЛитПолУкрбригу вивчали досвід американських колег, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на допис бригади в ФБ.

Представники Нацгвардії провели із військовослужбовцями командування Литовсько-Польсько-Української бригади двотижневий семінар з питань процесу прийняття рішення на проведення військової операції, так званий Military Decision Making Process.

Американські експерти ділилися досвідом з командуванням ЛитПолУкрбригу - фото 1

"Семінар є результатом спільних зусиль. Ми поділилися з учасниками баченням армії США процесу прийняття рішень. Для правдоподібності ми використали реалістичний сценарій, де не залишили поза увагою жодної деталі. Під час цього семінару особовий склад ЛитПолУкрбригу навчався у нас, а офіцери Національної гвардії Іллінойсу переймали живий досвід колег з Литви, Польщі, України," - каже полковник Грегорі Ота.

Американські експерти ділилися досвідом з командуванням ЛитПолУкрбригу - фото 2

Американські експерти на чолі з Грегорі Ота ділилися своїм досвідом щодо планування і проведення успішних операцій з кризового реагування. Перший тиждень офіцери і контрактники багатонаціональної бригади обговорювали теоретичні питання. А вже цього тижня на території батальйону забезпечення учасники розгорнули командний пункт, де відпрацювали фазу підготовки до виконання місії.

Американські експерти ділилися досвідом з командуванням ЛитПолУкрбригу - фото 3

За словами командира Литовсько-Польсько-Української бригади полковника Зенона Бжушка, це навчання - плідний внеск у підвищення професіоналізму, удосконалення умінь і набуття єдиного бачення виконання завдань підпорядкованим особовим складом.

Американські експерти ділилися досвідом з командуванням ЛитПолУкрбригу - фото 4

"Команування багатонаціональної бригади повинно досягнути повної операційної готовності до кінця цього року. Нас будуть прискіпливо оцінювати на здатність планувати операції і командувати приданими підрозділами під час місій. Знання і досвід наших американських партнерів допомогли нам проаналізувати і переглянути процедури ЛитПолУкрбригу, поліпшити наші власні розробки і підготуватися до оцінки під час навчання "Common Challenge-16" в грудні цього року," - додає заступник командира багатонаціональної бригади полковник Володимир Юданов.

Американські експерти ділилися досвідом з командуванням ЛитПолУкрбригу - фото 5