Американець підвищував кваліфікацію хмельницьких прикордонників

Національну академію Державної прикордонної служби України відвідав консультант відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стівен Пастор
Depo.
26 вересня 2016 15:07
ФОТО: depo.ua
Американець підвищував кваліфікацію хмельницьких прикордонників
Американець підвищував кваліфікацію хмельницьких прикордонників

Планувати операції вчив американський експерт хмельницьких прикордонників, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі НАДПСУ, основною метою візиту іноземця було проведення занять на курсах підвищення кваліфікації керівників мобільних підрозділів. 

На кафедрі тактики прикордонної служби факультету охорони та захисту державного кордону з керівниками мобільних підрозділів було проведено заняття з тактичної підготовки на тему "Планування операцій".

По завершенню занять консультант відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стівен Пастор оглянув навчально-матеріальну базу факультетів охорони та захисту державного кордону, правоохоронної діяльності.

На кафедрі прикордонного контролю він ознайомився з навчальними аудиторіями для здійснення процедур контролю другої лінії, спеціалізованими класами контролю першої лінії та технічними засобами прикордонного контролю. 

На правових кафедрах ознайомився з експонатами музею криміналістики та лабораторії прав людини.

Особливої уваги у іноземного гостя заслуговувала навчально-тренувальна база спортивних комплексів для занять спортом №1 та 2 кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт