ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Амбулаторіям на Хмельниччині катастофічно не вистачає транспорту

Та це лише найгостріше, по-суті - не вистачає всього
Depo.
17 вересня 2015 16:22
ФОТО: depo.ua
Амбулаторіям на Хмельниччині катастофічно не вистачає транспорту
Амбулаторіям на Хмельниччині катастофічно не вистачає транспорту

Якщо не враховувати забезпечення ПМСД обласного центру, то ситуація в краї досить плачевна, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт ХОДТРК.

Забезпеченість автомобілями лікарських амбулаторій, які входять до складу центрів первинної медико-санітарної допомоги (без Хмельницького), становить трохи більше 38%.

Наразі в області працює 20 районних центрів первинної медико-санітарної допомоги та один міський в Кам'янці-Подільському. В їх складі - 138 відокремлених лікарських амбулаторій, розташованих в сільських населених пунктах, 15 амбулаторій - в селищах міського типу, 43 лікарських амбулаторії, які розташовані в містах обласного значення та районних центрах.

Крім того, 6 відокремлених амбулаторій функціонує в м.Хмельницькому.

Оснащення амбулаторій, кажуть медики, одна із найгостріших проблем первинного рівня, яка значною мірою породжує дефіцит лікарських кадрів.

Сьогодні недостатньо ЕКГ-апаратів, гінекологічних крісел, ваг медичних, наборів для надання невідкладної допомоги, повноцінних сумок-укладок, сумок-холодильників, не кажучи вже про одноразові гінекологічні та хірургічні набори, комплекти обладнання для офтальмологічного та ЛОР оглядів.

З необхідних 503 автівок є лише 193. Більша ж частина їх експлуатуються більше 8 років.

Більше про охорону здоров'я читайте на сайті Depo.Хмельницький.