Активісти Хмельниччини вимагають нової концепції курорту "Сатанів"

Громадська рада при облдержадміністрації надіслала очільнику краю свої рекомендації
Depo.
2 червня 2016 14:40
ФОТО: depo.ua
Активісти Хмельниччини вимагають нової концепції курорту "Сатанів"
Активісти Хмельниччини вимагають нової концепції курорту "Сатанів"

В голови облдержадміністрації Одександра Корнійчука активісти вимагають врегулювати ситуацію і врятувати "Сатанів", повідомляє Depo.Хмельницький.

На черговому зачіданні Громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації розглянули 6 звернень директорів санаторіїв, які розташовані в курортній зоні "Сатанів".

Окрім рекомендацій, Корнійчуку й запропонували можливі варіанти виходу із ситуації.

З-поміж іншого й клопотання до центрального органу виконавчої влади щодо розроблення та внесення до Верховної Ради України проект закону України "Про оголошення природних територій смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області курортом державного значення", яким затвердити межі округу і зон санітарної охорони курорту.

Також рекомендують утворити кілька структур: окреме управління, яке й займатиметься аналогічними проблемами; комунальне підприємства що перейматиметься інфраструктурою загального користування та забезпечить вільний доступ до неї всіх суб’єктів господарювання, з контролюючими функцією родовищ мінеральних вод та охорони навколишнього середовища.

Не забули і про будівництво водогону питної води для забезпечення побутових потреб курорту Сатанів та недопущення подальшого зниження рівня мінералізації води на території курорту.

Окремо виписали й реконструкцію та вводу в експлуатацію очисних споруд для обслуговування даної курортної зони.

Вимагають активісти в керівника облдержадміністрації сприяння будівництву "Арден Палац", оскільки воно не сприяє притоку відпочиваючих.

"У разі не прийняття ОДА відповідних заходів ситуація може мати негативний вплив на конкуренцію на ринку надання послуг санаторно-курортного лікування, призвести до зменшення кількості споживачів, які користуються послугами санаторіїв та виснаження Збручанського родовища. В результаті – зниження інвестиційної привабливості області, - йдеться в листі до Корнійчука.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та