ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Агітпотяг "Труханівська Січ" вкотре завітає на Хмельниччину

Близько 150 волонтерів та військовий оркестр ЗСУ 101-ї Бригади на кожній локації даруватимуть святковий концерт

Depo.
6 грудня 2017 19:38
ФОТО: depo.ua

Волонтерський агітпотяг "Труханівська Січ" знову вирушає у подорож. На грудень запланований 10-й Потяг, а точніше Різдвяний Потяг Св. Миколая, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облдержадміністрації.

Такий потяг вдруге курсуватиме Україною та вітати з Різдвяними Святами, але вперше вітання будуть не з Заходу на Схід, а саме зі Сходу на Захід.

За 3 роки війни Україна згуртувалась і підтримала своїх побратимів на Сході. І сьогодні Схід, саме завдяки такій підтримці, генерує та впроваджує в життя надсучасні патріотичні та просвітницькі проекти. І саме тому дуже важливо донести до Західних, Південних, Центральних, Північних областей подяку та вітання від тих, хто найбільше постраждав від російської агресії та зупинив її ціною втрат та великих зусиль спільно з всією країною.

Представники Донецької, Луганської, Чернігівської, Сумської та Харківської областей запрошуються в м. Київ 8 грудня з вітаннями зі шкіл та закладів позашкільної освіти для вітання Департаментам освіти Києва та всіх міст по маршруту, бо школи та дитячі садочки з 2014 року збирали і продовжують збирати великий обсяг гуманітарної допомоги Сходу. У Чигирині подарунки будуть передані самому Св. Миколаю в його резиденцію.

В свою чергу, в кожному місті Західної, Центральної та Південної України, окрім вітальних концертів, планується організувати круглі столи та спілкування для налагодження неформальних зв'язків між областями та волонтерськими спільнотами.

На Сході всі зібрані подарунки будуть передані як в навчальні заклади, так і в військові частини. Цю програму Потяг реалізує спільно з цивільно-військовими адміністраціями, Генеральним штабом та Міністерством оборони України.

Потяг прийме на борт близько 150 учасників, в тому числі військовий оркестр ЗСУ 101-ї Бригади. На кожній локації планується святковий концерт, який учасники Потяга подарують місту, його мешканцям та військовим.

Передбачено курсування "Агітаційного потягу" за маршрутом Київ - ім. Т. Шевченка - Полонне - Ізяслав - Львів - Чернівці - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця - Одеса - Миколаїв - Херсон - Кривий Ріг - Запоріжжя - Маріуполь - Волноваха - Покровськ - Бахмут - Лисичанськ - Сватове - Харків - Київ.

Нагадаємо, в середині жовтня у Запоріжжя завітав патріотичний потяг "Труханівська січ".

А в середині літа копи з Хмельниччини поспілкувались з "козаками-труханівцями" на Старосинявщині.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері