UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Агітаційний хаос на Тернопільщині: Місцева влада з порушеннями визначила місця для агіток

Спостерігачі промоніторили низку міст і перевірили стенди для розміщення матеріалів передвиборної агітації

Агітаційний хаос на Тернопільщині: Місце…

Монастириська міська рада після звернення ОПОРИ змінила місця для розміщення агітації, повідомляє Depo.Тернопіль.

Після листів із проханням внести зміни у рішення щодо відведення місць для передвиборної агітації, якщо вони суперечать виборчому законодавству, міський голова Монастириська підписав нове розпорядження. 

Органи місцевого самоврядування Тернопільської області визначили місця для розміщення передвиборної агітації під час місцевих виборів із ознаками порушення виборчого законодавства. 

Міський голова Монастириськ Андрій Старух 23 вересня прийняв нове розпорядження про визначення та обладнання місць для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів. У вказаному переліку місць для агітації уже відсутні дошки оголошень у приміщенні комунального підприємства та біля зупинки громадського транспорту, які були наявні у такому розпорядженні від 21 серпня.

Крім цього спостерігачі ОПОРИ після отримання відповідей на інформаційні запити від міських рад про прийняті рішення щодо відведення місць для агітації частково їх оглянули. Вони промоніторили чи облаштовані дошки, стенди та інші конструкції у містах Борщів, Заліщики, Копичинці, Ланівці, Тернопіль та Теребовля.

Інформаційний щит для розміщення агітаційних матеріалів у м. Борщів 

Дошка для розміщення агітаційних матеріалів у м. Заліщики 

Дошки для розміщення агітаційних матеріалів у м. Копичинці 

Дошка для розміщення агітаційних матеріалів у м. Ланівці

Конструкції для розміщення агітаційних матеріалів у м. Тернопіль

Дошка для розміщення агітаційних матеріалів у м. Теребовля

Дошка для розміщення агітаційних матеріалів у с. Зеленче, Теребовлянська територіальна громада

Координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Тернопільській області Ольга Галушка зауважує: "Відповідно до ч.3 ст.53 Виборчого кодексу України органи місцевого самоврядування повинні не тільки визначити місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації, але і належним чином їх обладнати, щоб забезпечити партіям та кандидатам можливість розміщувати там матеріали передвиборної агітації".

У ч.16 ст.57 Виборчого кодексу України зазначено, що забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної власності.

У ч.17 цієї статті зазначено, що розміщення матеріалів передвиборної агітації у  приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, зупинках громадського транспорту забороняється.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"