Агітатори політсил на Хмельниччині дісталися породіль

Батьки новонароджених отримують "пакунки маляти" з привітанням від Володимира Гройсмана

В обласному центрі батьки новонароджених отримують "пакунки маляти" з привітанням від Володимира Гройсмана, повідомили Depo.Хмельницький спостерігачі ОПОРИ.

Буклет з привітанням від Володимира Гройсмана та його фото знаходять батьки малят у так званих бебі-боксах, які отримують у пологовому будинку міста Хмельницького. За дизайном, зокрема за кольоровою гамою, буклет схожий на агітаційну продукцію політичної партії "Українська стратегія Гройсмана", яка є суб’єктом виборчого процесу.

"Щоб полегшити перші місяці життя батьків та дитини, Уряд підготував для вас "Пакунок маляти". У цьому пакунку – найнеобхідніші речі для перших місяців життя – пелюшки, підгузки, засоби гігієни, ковдра та інше. Наші фахівці роблять усе, щоб ви відчули підтримку та допомогу з боку держави", – йдеться у привітанні Володимира Гройсмана.

"Акцент на турботі "уряду Гройсмана" про батьків з новонародженими дітьми в час передвиборчої кампанії може створювати для партії додаткові переваги на виборах, порушуючи у такий спосіб принцип рівної участі кандидатів і партій у виборчому процесі. До того ж хочу нагадати, що законодавство забороняє кандидатам використовувати для передвиборчої агітації ресурси за місцем роботи", – говорить координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області Андрій Попик.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook