Агенція регіонального розвитку Хмельницької області отримала очільника

Керівником Агенції став заступник голови обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Роман Примуш

Про це Depo.Хмельницький інформує з посиланням на прес-службу облради.

5 березня засновники Агенції регіонального розвитку Хмельниччини одностайно підтримали кандидатуру Романа примуша на посаду очільника.

За словами голови обласної ради Михайла Загородного, Агенцію варто перезапустити, бо з часу її утворення на діяльність установи не передбачалося  жодного фінансування. А на позачерговій сесії 22 лютого було виділено півмільйона гривень.

"Керівник Агенції має зосередити роботу на модеруванні  та генерації  креативних ідей щодо ефективного використання грандових коштів з метою  впровадження масштабних проектів для області.  Окрім того, важлива динаміка написання проектів для об’єднаних територіальних громад та навчання їх представників. Бо причиною неосвоєння коштів є неспроможність ОТГ у підготовці якісних проектних пропозицій", – зазначив очільник облради.

Роман Примуш висловив своє бачення щодо завдання організації на 2019 рік: залучення інвестиційних коштів та підготовка реальних проектів для вирішення проблем об’єднаних територіальних громад. Окрім того, за його словами, приділятиметься увага навчанню проектному менеджменту представників ОТГ.

Нагадаємо, на початку лютого нового очільника отримало Хмельницьке територіальне відділення АМКУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький