Вкотре на Хмельниччині активізувалися псевдоподатківці
Шахраї пропонують "вирішення" питань по перевірках у контролюючому органі
- Хмельницький
-
24 листопада 2020 12:14

У податковій службі застерігають від спілкування з псевдоподатківцями, передає Depo.Хмельницький.
Як інформують в ГУ ДПС у Хмельницькій області, останнім часом у низці районів мають місце випадки, коли до платників податків від імені посадовців податкової служби телефонують шахраї, котрі жодного відношення до служби не мають і у такий протиправний спосіб намагаються виманити кошти, пропонуючи "вирішення" питань по перевірках у контролюючому органі.
"Щоб ці фальшиві посадовці ДПС не скористалися довірою платників податків, податківці просять громадян та представників підприємництва бути уважними. А у разі дзвінка від невідомих осіб, котрі видаватимуть себе за фахівців податкової служби, негайно повідомляти таку інформацію за номером телефону в місті Хмельницькому (0382) 61-84-85 або надсилати на електронну скриньку (km.antikor@tax.gov.ua)," - кажуть податківці.
Саме інформація від платників податків може стати корисною для встановлення осіб, які своїми шахрайськими діями вводять в оману платників податків, що не сприяє конструктивному діалогу між ДПС та платниками податків.
ГУ ДПС у Хмельницькій області вкотре звертається до платників податків бути обачними, не піддаватися на провокації, а у разі отримання інформації про такі пропозиції, вчинення протиправних дій під виглядом працівників Державної податкової служби чи нібито від їх імені негайно повідомити відповідний підрозділ Національної поліції або телефонувати до Антикорупційного сервісу ДПС України "Пульс" за номером телефону 0 800 501 007.
Нагадаємо, на Хмельниччині пильний пенсіонер вивів на чисту воду серійного афериста.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:21Робота ППО на Хмельниччині: Що відомо
- 15:43iPhone 16 очима професійного фотографа: чи вартує своїх грошей? Інновації
- 12:53 На хабарі за встановлення групи інвалідності погорів лікар з Хмельниччини: Під час обшуку в нього знайшли мільйони готівкою ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького (ГРАФІК)
- 20:17На Тернопільщині зіткнулися вантажівка й легковик: Четверо смертей (ФОТО) ФОТО
- 13:15Стало відомо про одного загиблого через нічний удар по Хмельниччині
- 12:56У Хмельницькому затримали чоловіка, що розгулював містом із бойовою гранатою
- 12:12На Хмельниччині під час потужної грози блискавка уразила будинок молитви (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:40Вночі ворог атакував Хмельниччину: Що відомо
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 18:18 Особливості отримання виготовленого закордонного паспорта дитини: деталі
- 11:28В Хмельницькому затримали тернополянина, що організував бізнес на ухилянтах ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 12:26На Хмельниччині змінюють порядок оголошення повітряних тривог
- 09:41ППО знешкодила вночі 117 з 157 дронів, запущених по Україні
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 13:17Стріляв у сусіда: У Хмельницькому затримали молодика, що поранив чоловіка
- 11:08Майже пів сотні дронів збили сьогодні над Хмельниччиною, - ОВА