98 гектарів землі повернуть державі на Старосинявщині

За вимогою прокуратури розірвали договір з місцевим ТОВ
Depo.
25 серпня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua
98 гектарів землі повернуть державі на Старосинявщині
98 гектарів землі повернуть державі на Старосинявщині

Прокуратура послідовно повертатиме державі землі, орендовані одним із Старосинявських ТОВ, повідомляє Depo.Хмельницький.

Старокостянтинівська місцева прокуратура через господарський суд Хмельницької області домоглася розірвання договору оренди майже 98 га земель сільгосппризначення, укладеного між Старосинявською райдержадміністрацією та ТОВ "Синявські граніти" на 49 років.

"Товариство тривалий час не сплачувало орендну плату за користування цими землями, вартість яких на сьогодні становить 3,3 млн. грн, - кажуть в прес-службі прокуратури Хмельницької області. - Крім того, орендар вшестеро занижував плату за ділянку, ігноруючи податкове законодавство щодо встановлення її розміру не менше 3 відсотків від нормативної грошової оцінки."

До зазначеного ТОВ також заявлено в суд ще 5 позовів з аналогічними вимогами про розірвання договорів оренди земель сільськогосподарського та промислового призначення загальною площею 64 га на території Старосинявського району у зв’язку з несплатою орендної плати.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та