800 мільйонів гривень сплатили роботодавці Хмельниччини на "соціалку"

Така сума "набігла" від надходженнь єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за 4 місяці
Depo.
16 травня 2016 15:29
ФОТО: depo.ua
800 мільйонів гривень сплатили роботодавці Хмельниччини на "соціалку"
800 мільйонів гривень сплатили роботодавці Хмельниччини на "соціалку"

Роботодавці Хмельниччини спрямували на "соціалку" 800 мільйонів гривень ЄСВ, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

"Виконання індикативних показників забезпечено на 102,6 відсотка, а це означає, що у грошовому еквіваленті перевиконання індикативного показника становить понад 20 мільйонів гривень," – кажуть податківці.

У порівняні з минулим роком сума ЄСВ менша на 418 мільйонів гривень. У Державній фіскальній службі області пояснюють це зниженням ставки нарахування до сплати єдиного соціального внеску із 41 відсотка до 22 відсотків для всіх платників та скасуванням відрахування ЄСВ для робітників, яке складало 3,6 відсотка.

"Зекономлені на зменшенні ставки ЄСВ кошти роботодавці можуть спрямувати на підвищення рівня зарплат працюючим. Для цього нами разом із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування вироблено алгоритм дій щодо легалізації ринку праці і виведення з тіні найманих працівників, оскільки стан надходжень з єдиного внеску найбільшою мірою залежить від рівня оплати праці. Загалом реалізація таких заходів позитивно позначитися на соціальній захищеності працюючих та посилить платіжний баланс," - коментує керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та