70-річний віньківчанин накинувся з кулаками на сусідку, що ображала його доньку

У Віньківцях судили літнього чоловіка, бо побив сусідку

Віньковецький районний суд визнав винним віньківчанина, обвинуваченого у нанесенні умисних легких тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 125 КК України) і призначив йому покарання у виді 850 гривень штрафу, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Апеляційного суду області

Торік у квітні 70-річний чоловік вдарив по голові та у груди дочку своєї сусідки. Як пояснив у суді, він просто захищав свою доньку, яку нецензурно обзивала потерпіла, допоки вони з рідними садили картоплю. Мовляв, терпець увірвався - і облаяв жінку у відповідь. Однак, каже, не бив.

Натомість потерпіла у суді запевнила: чоловік наніс їй більше десятка ударів. Судмедексперти спростували заяви обох. Згідно з їхніми висновками, обвинувачений наніс жінці два легких тілесних ушкодження.

"Беручи до уваги загальні засади призначення покарання, які спрямовані на забезпечення індивідуалізації, гуманності і справедливості покарання, та враховуючи, що обвинувачений не працює, пенсіонер, тому в силу закону йому не може бути призначене покарання у виді громадських чи виправних робіт, що передбачене санкцією ч. 1 ст. 125 КК України, за якою він засуджується, суд вважає за необхідне призначити обвинуваченому покарання у виді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень", - ідеться у вироку, який ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Нагадаємо, у Хмельницькому суперечка між двома чоловіками закінчилася смертю одного з них.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #суд