300 мільйонів гривень єдиного податку отримали місцеві бюджети Хмельниччини

Цьогоріч це на 39 мільйонів більше, ніж торік
Depo.
12 жовтня 2016 18:43
ФОТО: depo.ua
300 мільйонів гривень єдиного податку отримали місцеві бюджети Хмельниччини
300 мільйонів гривень єдиного податку отримали місцеві бюджети Хмельниччини

З початку року платники єдиного податку - юридичні та фізичні особи поповнили бюджети тергромад на 297 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС області.

Із загальної суми надходжень найбільшу питому вагу - 175 мільйонів гривень становлять кошти, що сплачені  фізособами-підприємцями.

"Першочерговим фактором зростання надходжень єдиного податку стали активні заходи з легалізації трудової зайнятості та оплати праці, які вирівнюють умови ведення здорового і конкурентного підприємництва в області. По-друге, малий бізнес традиційно на Хмельниччині є прогресивним сегментом розвитку виробництва та наповнення місцевої казни. Зрештою, самі територіальні громади зацікавлені в отриманні оптимальної кількості коштів для забезпечення соціальних потреб, тому останнім часом вони посилили контроль за процесом бюджетуванням та використанням коштів платників податків," - каже керівник регіонального представництва фіскальної служби Анатолій Марценюк.

Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів 51 мільйон гривень єдиного податку.

Сільгосптоваровиробники збагатили місцеві скарбниці на 71 мільйон гривень.

З початку року кількість платників єдиного податку в області зросла на 2,5 тисячі осіб і наразі становить понад 40 тисяч суб‘єктів господарювання.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт