300 мільйонів гривень єдиного податку отримали місцеві бюджети Хмельниччини

Цьогоріч це на 39 мільйонів більше, ніж торік
300 мільйонів гривень єдиного податку отримали місцеві бюджети Хмельниччини
300 мільйонів гривень єдиного податку отримали місцеві бюджети Хмельниччини

З початку року платники єдиного податку - юридичні та фізичні особи поповнили бюджети тергромад на 297 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС області.

Із загальної суми надходжень найбільшу питому вагу - 175 мільйонів гривень становлять кошти, що сплачені  фізособами-підприємцями.

"Першочерговим фактором зростання надходжень єдиного податку стали активні заходи з легалізації трудової зайнятості та оплати праці, які вирівнюють умови ведення здорового і конкурентного підприємництва в області. По-друге, малий бізнес традиційно на Хмельниччині є прогресивним сегментом розвитку виробництва та наповнення місцевої казни. Зрештою, самі територіальні громади зацікавлені в отриманні оптимальної кількості коштів для забезпечення соціальних потреб, тому останнім часом вони посилили контроль за процесом бюджетуванням та використанням коштів платників податків," - каже керівник регіонального представництва фіскальної служби Анатолій Марценюк.

Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів 51 мільйон гривень єдиного податку.

Сільгосптоваровиробники збагатили місцеві скарбниці на 71 мільйон гривень.

З початку року кількість платників єдиного податку в області зросла на 2,5 тисячі осіб і наразі становить понад 40 тисяч суб‘єктів господарювання.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт