ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

23 червня в Україні відзначається День державної служби

Сьогодні команда державних службовців Хмельниччини нараховує 9 тисяч чоловік, 425 з яких - працівники апарату облдержадміністрації та департаментів і управлінь ОДА
Depo.
23 червня 2015 18:50
ФОТО: depo.ua
23 червня в Україні відзначається День державної служби
23 червня в Україні відзначається День державної служби

Із професійним святом у сесійній залі Будинку рад працівників апарату обласної державної адміністрації привітали голова обласної ради Іван Гончар та голова облдержадміністрації Михайло Загородний повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на пресслужбу ОДА.

"Саме на плечах державних службовців нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє громадян, адже довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна копітка робота буде в задоволення та викликає повагу і довіру громадян", - сказав Іван Гончар.

Високопосадовець побажав присутнім, аби кожен день їхнього життя був щасливим, радісним та мирним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку.

За сумлінне виконання службових обов'язків, значний особистий внесок у справу забезпечення ефективної діяльності органів державної влади, активну життєву позицію та з нагоди Дня державної служби окремих працівників Іван Гончар відзначив Грамотами облради та цінними подарунками.


Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua