На Кам'янеччині незаконно передали водні плеса майже на 200 тисяч гривень

Суд вирішуватиме питання повернення державі майже 5,: ге земель фодного фонду
Depo.
3 січня 2017 16:36
ФОТО: depo.ua
На Кам
На Кам'янеччині незаконно передали водні плеса майже на 200 тисяч гривень

Прокуратура Хмельниччини відстоює в суді повернення державі майже 5,5 га земель водного фонду вартістю більше 187 тис грн, повідомляє Depo.Хмельницький.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура виявила факти неправомірного набуття права користування земель водного фонду на території Кульчієвецької та Рудської сільських рад.

"На підставі розпоряджень Кам’янець-Подільської райдержадміністрації ще у 2007 та 2010 роках із місцевими мешканцями уклали два договори оренди земельних ділянок водного фонду площею майже 5,5 гектарів для рибогосподарських потреб, - розповідає заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Гончар. - Проте, всупереч вимогам чинного законодавства, нормативна грошова оцінка цих земель, яка є підставою для визначення розміру орендної плати, не проводилась. Як наслідок, розмір орендної плати є заниженим."

За таких обставин місцевий бюджет та територіальна громада недотримували значні суми коштів.

Відтак місцева прокуратура звернулася у суд з позовними вимогами до райдержадміністрації та орендарів про визнання недійсними договорів оренди земель водного фонду, середня вартість яких складає більше 187 тисяч гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт