ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

200 тисяч подолян отримали послуги в центрах обслуговування платників податків

Протягом січня-серпня 2015 року фіскальною службою подільського краю та надано майже 71 тисячу адміністративних послуг
Depo.
10 вересня 2015 14:05
ФОТО: depo.ua
200 тисяч подолян отримали послуги в центрах обслуговування платників податків
200 тисяч подолян отримали послуги в центрах обслуговування платників податків

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі ДФС в області, обслуговування платників податків на території Хмельницької області здійснюється у 20 сервісних центрах, що надають вільний доступ платникам в отриманні консультаційних, інформаційних та адміністративних сервісів.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. З початку нинішнього року їх надано понад 43 тисячі.

Другою за кількістю звернень є реєстрація книг обліку розрахункових операцій, яких проведено майже 6 тисяч, також популярним стало надання витягу з реєстру платників єдиного податку, яких видано 3 тисячі.

Для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку, в якій зазначено відомості про суб'єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови отримання.

Для забезпечення поліпшення якості надання послуг в Центрах обслуговування платників встановлено зворотній зв'язок з відвідувачами. Прикладом цього є анкетування клієнтів.

У кожному центрі, в зручних для відвідувачів місцях встановлені скриньки для заяв та пропозицій. Анкети для заповнення платникам та громадянам надають консультанти-модератори.

Більше про фіскальну службу краю - на khm.depo.ua