ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

140 робочих місць та поповнення бюджету отримає Кам'янець-Подільський

У Кам'янці-Подільському набирає обертів відновлений "М'ясокомбінат"
Depo.
17 липня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
140 робочих місць та поповнення бюджету отримає Кам
140 робочих місць та поповнення бюджету отримає Кам'янець-Подільський

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив очільник Кам'янець-Подільської міськради Михайло Сімашкевич, пише Хмельницький.depo.ua  

"Попри скептичне ставлення кам'янчан декілька років тому до звістки, що "М'ясокомбінат" в місті будуть відновлювати, сьогодні підприємство дало старт своїм виробничим потужностям" - йдеться у повідомленні.

Наприкінці минулого століття Кам'янець був потужним промисловим центром. Проте гіганти, які функціонували на території міста такі як "Електрон", Цукровий та Консервний заводи, тютюнова фабрика, спіткала невтішна доля - вони припинили своє існування.

Тепер доводиться відновлювати окремі підприємства, встановлювати сучасне обладнання, ремонтувати приміщення і шукати фахівців.

Ще в 2013 році директор "М'ясокомбінату" зобов'язався провести величезну реконструкцію, позбутися морально та фізично застарілого обладнання, а натомість встановити сучасну лінію, яка б відповідала всім європейським стандартам.

Сьогодні розпочато перші роботи по обробці курей.

140 робочих місць на попвнення бюджету отримає Кам'янець-Подільський - фото 1

" Наразі підприємство працює ще не на повну потужність, оскільки проходять пуско-налагоджувальні роботи, які триватимуть два тижні. Та є надія, що до кінця року буде стабільний розвиток підприємства, а це - сто сорок робочих місць та кошти в міський бюджет" - наголосив Михайло Сімашкевич.

Більше про примисловість регіону читайте на khm.depo.ua