12 медалей вибороли 8 веслувальників Хмельницького на Чемпіонаті України

Медалі та членство в збірній України вибороли хмельницькі веслувальники на Чемпіонаті в Дніпропетровську

12 медалей вибороли 8 веслувальників Хме…

Місто Хмельницький представляли 8 спортсменів, які вибороли 7 золотих , 1 срібну та 5 бронзових нагород, повідомили Хмельницький.depo.ua в прес-службі міськради.

У Дніпропетровську відбувся Чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді до 23 років. Хмельничани виступили досить гідно,

Янчук Дмитро в каное-двійці виборов 3 золоті медалі на дистанції 500 та 1000 м в двійці, та в четвірці на 1000 м (тренери Жиляєв С.Л. та Жиляєва Н.С.).

Алтухов Павло виборов дві золоті нагороди в каное одиночці на дистанції 500 та 1000 метрів (тренер Жиляєв С.Л. та Жиляєва Н.С.).

Інна Грищун в байдарці-четвірці виборола золото та в одиночці срібло (тренер Майстер А.О.).

Юрій Мельник в байдарці-одиночці на дистанції 500 м став переможцем, а на дистанції 1000 метрів в четвірці посів третє почесне місце (тренер Томусяк А.А.).

За результатами змагань трьох наших спортсменів відібрано до збірної команди України на Чемпіонат світу серед юніорів та молоді, який відбудеться наприкінці липня в Монтемор-о-Вело (Португалія).

Загалом у змаганнях взяли участь 380 спортсменів.