"100 перемог України" представили у Тернополі

У Файному місті відзначають День Героя 

Перше відкриття виставки "100 перемог України" відбулося у народному домі "Перемога", передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ОДА.

Перший віцепрем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, представники місцевої влади, історики та тернополяни взяли участь в урочистому відкритті експозиції. 

"У нашому досвіді є чимало перемог. З них українці мають черпати натхнення. Впевнений у тому, що ті історичні віхи, що зображені у цій виставці, дадуть можливість багатьом відкрити очі на історичне минуле нашого народу", - закцентував увагу голова ТОДА Степан Барна. 

"Над цими роботами працювало понад 4,5 тисячі людей. Опрацьовано чимало історичних архівів. Тут зображені ті події, які вибудовували не тільки становлення нашої держави, а й такі цінності, як віра, патріотизм, відданість традиціям", - зауважив перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів.

А розпочав свій робочий візит на Тернопільщину високопосадовець із вшанування пам'яті бійців загиблих на Сході України, поклавши квіти до могил Героїв на Микулинецькому кладовищі та вшанував їх пам' ять хвилиною мовчання.

Нагадаємо, о 16:00 вулицями міста пройде урочиста хода у вишиванках за участю представників органів місцевого самоврядування, депутатів, громадських організацій, військовослужбовців, учнів та студентської молоді. Урочистості з нагоди свята завершаться патріотичним концертом на площі Героїв Євромайдану.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький