ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Зігрійте себе самі" – Шепетівка частково залишилась без газу

Всі котельні, які на балансі міської влади та й приватних підприємців, подали сьогодні тепло вчасно, окрім "Шепетівка Енергоінвест"
Depo.
13 жовтня 2015 07:47
ФОТО: depo.ua
"Зігрійте себе самі" – Шепетівка частково залишилась без газу
"Зігрійте себе самі" – Шепетівка частково залишилась без газу

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на сайт міста Шепетівки, місто залишається без тепла через мільйонні борги приватної теплової компанії.

Попри рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради, тепло сьогодні отримали не всі – НАК "Нафтогаз України" не дав ліміти газу для ТОВ "Шепетівка Енергоінвест".

Єдиною причиною такого рішення стали колосальні борги за спожитий газ. На даний момент підприємство заборгувало 52 435 826 грн.

В аварійній службі ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" запевняють, що тепло подадуть сьгодні вночі. Натомість BAT "Шепетівкагаз" повідомили, що вказівок з Києва давати газ боржнику не надходило.

"Хто бреше, а хто каже правду ми вже дізнаємось скоро. Зате вже зараз можна впевнено сказати, що для керівництва ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" передвиборча кампанія їх політичного проекту "Сила громад" значно важливіша, ніж тепло в доміках шепетівчан" - йдеться у повідомлені.


Про тепло в оселях подолян читайте на khm.depo.ua.