ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Зелених" браконьєрів на Хмельниччині штрафуватимуть

Штрафи платитимуть навіть покупці
Depo.
25 лютого 2016 10:05
ФОТО: depo.ua
"Зелених" браконьєрів на Хмельниччині штрафуватимуть
"Зелених" браконьєрів на Хмельниччині штрафуватимуть

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Всім", з наближенням весни на вулицях все частіше можна побачити людей, які продають квіти.

Трапляється, що торговці просять гроші за зірвані рідкісні рослини. На таких "квіткових" браконьєрів очікують чималенькі штрафи. 510-1700 гривень - порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу 1700-3655 гривень - порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу, вчинені в межах територій та об’єктів природно – заповідного фонду, занесених до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України 340-510 гривень - порушення чи погіршення середовища перебування (зростання) рослин, види яких занесені до Червоної книги України, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх з природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) рослин цих видів у ботанічних садах, дендрологічних та зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі та пошкодження 510-850 гривень – ті самі дії, вчинені посадовими особами.

"Крім того порушники відшкодовуватимуть збитки, завдані навколишньому природному середовищу за кожну незаконно зрізану рослину. Підкреслюємо, що мова йде не про один пучок, а про одну рослину! До прикладу за пучок з 100 примірників "ведмежої цибулі" доведеться заплатити 6200 гривень, причому до адміністративної відповідальності може бути притягнуто як продавця "первоцвіту", так і її покупця", - повідомляють в Державній екологічній інспекції в Хмельницькій області.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та