"Укроборопром" показав бойовий модуль "Вій"

Розроблений він для "Дозору-Б" і здійснює 50 пострілів за секунду
Depo.
1 листопада 2016 09:38
ФОТО: depo.ua
"Укроборопром" показав бойовий модуль "Вій"
"Укроборопром" показав бойовий модуль "Вій"

Бойовий модуль "Вій" може встановлюватись на легку бронетехніку, що значно посилює вогневу міць машин, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту "Укроборонпрому".

ДП "Київський бронетанковий заводв ініціативному порядку, із залученням приватних підприємств, розробив бойовий модуль "Вій".

"Озброєння виготовлено в Україні та з вітчизняних комплектуючих. "Вій" є яскравим прикладом  кооперації державних та приватних підприємств," – заявляє Гендиректор ДК "Укроборонпром" Роман Романов. 

"Вій" призначений для ураження на дальності до 2 кілометрів живої сили противника, транспортних засобів, наземних об’єктів, а також повітряних цілей на висотах до 1000 метрів. Завдяки використанню сучасних електронних систем, робота модуля здійснюється дистанційно, з можливістю використання сучасних тепловізійних прицілів.

Однією з головних особливостей “Вію”, завдяки використанню 23-мм гармати ГШ-23 є високий темп стрільби, у 3000 пострілів за хвилину, тобто, у ворога за одну секунду вилітає 50 снарядів.

"Така висока скорострільність, у поєднанні з можливістю установки на 4-колісну техніку, робить "Вій" потужною та універсальною зброєю," - вважає головний розробник нового бойового модуля Андрій Палєхін.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт