"Синтез мистецтв" поєднає хмельничан та поляків

Ініціатор фестивалю Франтішек Бромберек висловив своє бачення подальшої співпраці з хмельницькими колегами
Depo.
20 вересня 2016 21:40
ФОТО: depo.ua
"Синтез мистецтв" поєднає хмельничан та поляків
"Синтез мистецтв" поєднає хмельничан та поляків

"Синтез мистецтв" – це польсько-український проект, який, поєднавши творчість різних поколінь, демонструє цікаві ідеї в мистецтві та дизайні, повідомляє Depo.Хмельницький.

Фестиваль заснований професором кафедри дизайну механічного факультету Технологічно-Природничого університету міста Бидгощ Войцехом Хорою та керівником цієї кафедри, доцентом Франтішеком Бромбереком. Цьогоріч захід проводиться вже вп'яте.

"У рамках проведення української сесії міжнародного фестивалю "Синтез мистецтв" до Хмельницького прибула делегація Куявсько-Поморського воєводства з Польщі. Українська сесія  фестивалю  триватиме в Хмельницькому обласному музеї з 20 вересня. У рамках відзначення Дня міста усі охочі зможуть побачити роботи художників, викладачів і студентів кафедри дизайну Технологічно-Природничого університету міста Бидгощ (Польща), кафедри дизайну Хмельницького національного університету, Університету мистецтв міста Познань (Польща).Експозиція виставки включає в себе студентські роботи до роботи професійних художників. Це і картини, і дизайн, і скульптура", - йдеться у повідомленні прес-служби Хмельницької обласної ради.

Камерний оркестр музичної академії міста Бидгощ під керівництвом професора Павела Радзінського презентуватує концертну програму 22 вересня у Хмельницькій обласній філармонії.

З нагоди Дн міста українські та польські студенти на головній вулиці міста -Проскурівській, створять композицію на полотні "Дивоцвіт романтичного Хмельницького".

На площі біля музичної школи колектив академії музики Бидгоща запрезентує хмельничанам концертну локацію "На струнах душі".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та